Antikacı - Antika / Bağdat Antik - Antika Eşya Alanlar - Antika Alanlar - Antikacılar
mail  umutbataray1212@icloud.com    tel 05425343996 - 05367285463 - 216 337 60 60

ANTİKA EŞYA, ANTİKA EŞYA ALANLAR, ANTİKACI, ANTİKACILAR, ANTİKA ALAN YERLER, ANTİKA ALIM SATIM  >  Antika  > 

Antikacı

Antikacı

Açıklamalar

Doğru iş ve doğru hizmetin tam yerindesiniz. Antikacı olarak piyasada ün salmış Bağdat Antik işini titizlikle yapmaktadır. Antika maddi değeri olan eski eşyalardır biz antikacı firması olup Antikacılar olarak sınıflandırabilirsiniz. En önemli unsurumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı görerek nakit karşılığında almaktayız. Ücretsiz Ekspertiz hizmetimiz ile sizin hizmetinizdeyiz. Ürünlerinizin fotoğraflarını WhatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Antika üzerine başarılarımız sizlerin sayenizdedir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve en çok önem verdiğimiz bir husustur. Türkiyenin dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy'de bulunan firmamız Antika mağazası olmak üzere Antika meraklıların en çok uğradığı yerdir. Siz de değerli antika eşyalarınızı bize satarak bir gelir elde edebilirsiniz..

Daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz..

Telefon Numaramız: 0532 050 28 06
Email Adresimiz: info@bagdatantik.com 

Adresimize gelerek bir çay ve kahvemizi içebilirsiniz. Sizleri Bekliyoruz!
Bağdat Cd. No:157 Selamiçeşme-Kadıköy/İSTANBUL

 

Etiketlerimiz; ANTİKACI, ANTİKACILAR, Antikam, Antikalar Çarşısı İstanbul, Antikacılar Pazarı, Antika Pazarı, Antikacılar İstanbul, Antikacı Dükkanı, Antikacı Firması, Antikacılar Sokağı Kadıköy, Antikacılar Sokağı Üsküdar, Ücretsiz Antika Ekspertizi sağlayan firma, AntikacımÖn Sipariş Formu

Ad Soyad

 

E - Posta Adresiniz
Telefon
İlçe Seçiniz
Mesajınız

Doğrulama Kodu: